1900 m2 1 Garaj 1 Odalı

İlan Detay

EMLAKMATİK 

İZMİR BORNOVA İŞİKKENT 

900 M2 BAHÇESİ VE 1000 M2 KAPALI ALANI TOPLAM 1900 M2

YÜKSEK ENERJİLİ VE GENİŞ BAHÇESİ

16 ADET KLİMALI OFİSLER  

YÜKSEKLİK 6,5 METRE 

ÇEVRE YOLLARINA VE OTOBANA YAKIN KONUMDA 

GÖRMEDEN KARAR VERMEYİNİZ 

Adres Bilgileri

İZMİR BORNOVA EGEMENLİK
İZMİR
BORNOVA

Ek Detaylar

1900
1
1

Özellikleri

Ofis
Bahçeli
Çevre Yoluna Yakın
Otobana Yakın

Haritadaki Yeri

İletişim Sorumlusu

Ahmet Çatalcalı

Ahmet Çatalcalı

Satış Sorumlusu
Size nasıl yardımcı olabilirim? bana mesaj bırakarak sizerle iletişime geçmeme yardımcı olabilirsiniz.

DİĞER EMLAKLARIMIZ

Aradığınız ev, ofis, arsa, konut veya villa burada olabilir.

EmlakMatik

İzmir bölgesinde gerçekleşen gayrimenkul kiralama ve satış konseptinde son derece geniş bir yelpazede portföyü bulunan firmamızdan Satılık veya Kiralık İşyeri, Arsa, Depo ya da Fabrika gibi yatırımlarınız için danışmalık desteği alabileceğiniz emlak firmasıyız.

Bugüne kadar bizimle çalışmış saygıdeğer müşterilerimizin gerek güvenini, gerekse memnuniyetini kazanmayı bilen kuruluşumuz uzun yıllara dayalı edindiği tecrübe ve etkili çevresiyle bu alanda söz sahibi olmayı başarmış bir kuruluştur. En makul fiyatlarda komisyon oranlarıyla İzmir kentimizde ortaya çıkan emlak kiralama veya satış fırsatlarından optimum çözümler eşliğinde yararlanmanızı sağlamaktadır. Bizlerden danışmanlık hizmetleri alarak bölgemizde yaşanan gayrimenkul hareketliliğini yakından takip eden firmamızdan ortaya çıkan her fırsatı kazanca dönüştürmek istiyorsanız?

 

Çünkü firmamız sizin adınıza en iyi yatırımı yapabilmeniz için kendi uzman kadrosu ile bu tarz fırsatları çok yakından takip ederek İzmir emlak piyasasının nabzını gayet iyi tutmaktadır. Dolayısıyla kentimizde gayrimenkul satın almayı veya kiralamayı düşünüyorsanız? Bizlere danışmadan kesin bir karar vermekten kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca web sayfamızın ilanlarını takibe alarak İzmir’de satışa veya kiralamaya sunulan her gayrimenkulü ayrıntılarından anında haberdar olarak yatırımlarınızı en sağlıklı şekilde gerçekleştirmeniz de pekâlâ mümkündür.  Profesyonel desteğimiz ile son derece kazançlı çıkan ve bugüne kadar çalıştığımız tüm saygıdeğer müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi borç biliyoruz.

Neden Nerede Emlakmatik

E-POSTA KAYDI

Bizden haber almak için e-posta ile kayıt ol